İM Mekanik Endüstriyel Mühendislik Enerji San. ve Tic. A.Ş. 2018 yılında faaliyetlerine mekanik tesisat ekipmanları temini ve proses çözümü alanlarında başlamıştır. 2019 yılı son çeyreğinde WİLO Pompa Sistemleri Yetkili Bayiliğini de üstlenerek sektörel hizmetlerine devam etmektedir.

Öncelikli olarak endüstriyel proseslerin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. Gelişen pazar dinamikleri ile birlikte geniş ürün yelpazesini; hızlı ve güvenilir teslimatı ile tamamlayan bir firma olmuştur.

Deneyimli mühendislik ekibi ve teknik servisi ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak onlara en uygun çözümü sunmayı amaç edinmiştir.Tüm bunların sonucu; pazarda istikrarlı bir büyüme, uzun süreli, güçlü ve sağlam bir yapıyı beraberinde getirmiştir.

Firmamız bayisi olduğu Wilo sirkülasyon pompaları, domestik, endüstriyel ve yangın hidroforları, derin kuyu dalgıç pompaları, atık su ve temiz su arıtma pompaları, reverse osmoz pompaları ve bunun yanı sıra Netzsch, Lutz, Robuschi, Sera, Tanpera, Ecoflam, Schwank, Minol gibi lider markaların ürünlerinin satışını ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine en optimum şekilde çözüm ortağı olarak sunmaya devam etmektedir.

h01International Exhibition Centers (NCIEC), Beijing, China
h03